Vyhledávání - lebky

Pokročilé vyhledávání

Vyhledat:

Nalezené zboží

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
• vnější část z hovězí kůže, vnitřní část kůže, vnitřek přihrádky textilní • černá barva, nášivka lebky přišitá a písmo vyšité žádná přihrádka není uzavíratelná rozměr zavřené peněženky 10,0 x 9 cm, rozevřené 10 x 24 cm     ..

Tag:

lebky

1 200,- Kč
pravá kůže, černá barva, kovová přezka s lebkou, další lebky vytlačené na pásku šířka: 3,8 cm možnost 30= celková délka bez přezky: 98 cm, délka k poslední dírce: 88cm možnost 32= celková délka bez přezky: 103 cm, délka k poslední dírce: 93cm možnost 34= celková délka bez přezky: 108 cm, délka k poslední dírce: 98cm možnost 36= cel..

Tag:

lebky

1 800,- Kč
Willie G Skull v dárkové krabičce nové       ..

Tag:

lebky

1 800,- Kč
pevný oválný korpus je potažený kůží, uvnitř bavlněná podšívka potištěná nápisy Harley Davidson, odnímatelný popruh (řetěz) 18x9x5cm z jedné strany hustě poseté lebkami a cvočkami, zapínání zacvaknutím větší lebkou, otevírání umožňují dva drobné panty u dna vyrobeno v USA ..

Tag:

lebky

3 500,- Kč
V dárkové krabičce tvar lebky Harley-Davidson Willie G Skull vyplněn černými krystaly   ..

Tag:

lebky

2 000,- Kč
V dárkové krabičce tvar lebky Harley-Davidson Willie G Skull vyplněn čirými krystaly   ..

Tag:

lebky

2 000,- Kč
již není k sehnání poslední kus z USA nastavitelná velikost ..

Tag:

lebky

1 800,- Kč
šířka 11,5cm       ..

Tag:

lebky

350,- Kč
šířka: 16 cm, výška 20 cm   ..

Tag:

lebky

750,- Kč
Nové ..

Tag:

lebky

700,- Kč
v dárkové krabičce délka 20cm     ..

Tag:

lebky

3 500,- Kč
Rozměr: horní linka zabere 82 cm šířky, výška lebky  10,5 cm aplikace na vnější stranu čelního nebo zadního skla na druhé fotce je samolepka doplněná nápisem Harley-Davidson, ta už není k dispozici.h ..

Tag:

lebky

650,- Kč
zapínání na zip, zajištění řemínkem s magnetem, složení 51 % bavlna, 49 % polyester, uvnitř barevná podšívka se dvěma kapsičkami, z toho jedna na zip , na každé vnější straně opět kapsička na zip řemínek délky 60 cm a šířky2,7 až 5,7 cm ( uprostřed délky) při naklánění se zvýrazňují ..

Tag:

lebky

5 600,- Kč
Harley-Davidson® Women's Black Skull Jacquard Crossbody Purse 51 % bavlna, 49 % polyester, uvnitř barevná podšívka se třemi kapsičkami, z toho jedna na zip při naklánění se zvýrazňují na povrchu lebky, ozdobeno cvočky, kovovou destičkou a kovovým přívěskem ( 3 velikosti loga na řetízku) šířka 23 cm, výška 20 cm, šířka dna 6 cm větší kabelka v tomto stylu je v naší nabídce pod číslem SJ4..

Tag:

lebky

3 900,- Kč
Lebky se svítícíma očima, LED, chromový vzhled ..

Tag:

lebky

350,- Kč
Tubusový návlek na krk a obličej při použití otevřené přilby na motocyklu případně na jiné sporty. Zabraňuje pronikání větru a chladu, chrání obličejové a krční partie. Nejedná se o šátek, jednodušší nasazování, v případě potřeby se jen stáhne dolů ke krku a pak zase vytáhne elastický, z bavlny a polyesteru délka 50cm Design navržen v USA   ..

Tag:

lebky

330,- Kč
s motivem lebky od firmy PlastiColor, která vyrábí i pro Harley-Davidson Vaše klíče budete mít vždy po ruce ..

Tag:

lebky

200,- Kč
Tubusový návlek na krk a obličej při použití otevřené přilby. Zabraňuje pronikání větru a chladu, chrání obličejové a krční partie. Nejedná se o šátek, jednodušší nasazování, v případě potřeby se jen stáhne dolů ke krku a pak zase vytáhne elastický, z polyesteru délka 47cm šířka 23cm   ..

Tag:

lebky

140,- Kč
Ochrana obličeje při použití otevřené přilby nebo na nošení pod přilbou. Zabraňuje pronikání větru a chladu, chrání obličejové a krční partie. materiál: kolem úst neopren (vnitřní část mikrovlákno) Od americké firmy Hair Glove     ..

Tag:

lebky

500,- Kč
Ochrana obličeje při použití otevřené přilby nebo na nošení pod přilbou. Zabraňuje pronikání větru a chladu, chrání obličejové a krční partie. materiál: neopren (vnitřní část mikrovlákno) pro potisk lebky použit lehce reflexní inkoust levá část lebky je tmavší (je to stínování, ne chyba tisku), viz foto     ..

Tag:

lebky

600,- Kč
Originál Harley Davidson. rozměr 3,8 x 2,5 cm vnitřek odznáčku je otáčivý ( kyvný)  - z druhé strany  oválku jsou lebky ..

Tag:

lebky

250,- Kč
Tubusový návlek na krk a obličej při použití otevřené přilby na motocyklu případně na jiné sporty. Zabraňuje pronikání větru a chladu, chrání obličejové a krční partie. Nejedná se o šátek, jednodušší nasazování, v případě potřeby se..

Tag:

lebky

330,- Kč
Přišroubují se na stávající uchycení zrcátek a posunou je o 5cm dopředu, 2cm výš a 6cm ven. Možné i v černé barvě a bez lebky. V páru. Na většinu H-D zrcátek. ..

Tag:

lebky

1 500,- Kč
Rozměr podkladu: 15x20cm made in usa   ..

Tag:

lebky

200,- Kč
Šátek z největšího srazu Harlejů na světě konaného ve Sturgisu v Jižní Dakotě. Sturgis Motorcycle Classic 56x56cm, 90 % polyester + 10 % bavlna ..

Tag:

lebky

220,- Kč
150 x 90cm 2 zdířky na zavěšení 100% polyester   ..

Tag:

lebky

400,- Kč
Hellrider.cz © 2019